10° Kapalı

Ömer Apil aday adaylığını resmen açıkladı

Ilgın Gündemi - Kasım 17, 2023 5:06 pm A A

Başkan Apil yaptığı açıklamada şunları kaybetti;

“Saygıdeğer Ilgınlı Hemşehrilerim;Sizleri en kalbi duygularımla, hürmetle, muhabbetle selamlıyorum!Sevdası Ilgın olanın yolu ELİF’tir, diyerek yeni bir yola çıkıyoruz.Yıllardır bu topraklarda sizlerle birlikte yaşayan, dertlerinizle dertlenen, sevinçlerinizle şenlenen bir kardeşiniz ve Ilgının evladı olarak sizlere seslenmek istiyorum.

Tarlada üretime katkı sağlayan çitçimizin alınteri bizim tatlı yorgunluğumuzdur. Dükkanını açan esnafımızın besmelesi bizim ortak duamızdır. Gençlerimizin gelecek umudu bizim ortak hayalimizdir.

Ilgın semalarında yükselen huzur hepimizin ortak mutluluğudur.

Ilgınımızı hak ettiği yere ulaştırmak için Turizm, Sanayi, Tarım, Ulaşım ve Sanayi alanlarında projelerimizle “Üreten Ilgın” sloganıyla şehrimize değer katacağız.

Ülkemizin ve ümmetimizin zorlu bir dönemden geçtiği bu günlerde millet aşkı ile büyüyen ve bu kutlu yürüyüşe ışık tutan Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde AK Parti’miz ile Ilgınımızın daha güzel ufuklara, daha güzel yarınlara ve daha güzel müreffeh bir Türkiye’miz için, canla başla çalışarak, ben değil biz olmak, ayrıştıran değil birleştiren olmak için 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde doğup büyüdüğüm ata toprağım Ilgınımıza Ak Parti Ilgın Belediye Başkan Aday Adayı olduğumu sizlerle paylaşmak isterim

.Yeni “ILGIN YÜZYILI” şiarıyla Ilgınımızın şahlanışı için kıymetli ve aziz hemsehrilerimin desteği ve duasına gönülden talibim.2024 yerel seçimlerinin Ülkemize ve Ilgınımıza hayırlar getirmesini teminni ederek hepinizi saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyor, destek ve dualarınızı bekliyorum.Rabbim bu kutlu yolda alnımızı davamız gibi Ak etsin inşaAllah!..Kamuoyuna saygıyla duyurulur!

Ömer APİLAK Parti Ilgın Belediye Başkan Aday Adayı

Bu haber 428 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 5:06 pm A A
BENZER HABERLER