-0° Parçalı bulutlu

Mazot ve gübre destekleri Mart’ta ödenecek

Ilgın Gündemi - Şubat 21, 2016 8:22 pm A A

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş, gübre ve mazot desteklerinin Mart’tın başında ödeneceğini açıkladı.

AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ve Ayşe Doğan ile Süleymanpaşa Ziraat Odası Başkanı İmdat Saygı, Hayrabolu Ziraat Odası Başkanı Bülent Can, Malkara Ziraat Odası Başkanı Mustafa Gündüz, Saray Ziraat Odası Başkanı İbrahim Çınar, Muratlı Ziraat Odası Başkanı Ender Borucu, Çerkezköy Ziraat Odası Başkanı Hasan Toprak, Çorlu Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ali Yavuz ve Şarköy Ziraat Odası Başkanı Ömer Düzgen ile birlikte Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretin ardından açıklama yapan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, “Çok yararlı bir görüşme gerçekleştirdik. İlçe Ziraat Odası Başkanlarımız ilçeleriyle ilgili talep ve sıkıntılarını iletti. Bizde genel olarak Tekirdağ tarımı ile ilgili hususları dile getirdik. Bakan Yardımcımız Mehmet Daniş, gübre ve mazot desteklerinin Mart ayı başında çiftçilerimizin hesaplarına aktarılacağı ve ayrıca Toprak Mahsulleri Ofisinin yine mal alımına devam edeceği müjdesini verdi. Tüm çiftçilerimize ve hemşerilerimize hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.c90827fb843cbac9b868646f5aea03bc

Kaynaklar: Marmarahaber.com.tr/tarimdanhaber.com

 

Bu haber 1550 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 8:22 pm A A
BENZER HABERLER