16° Kapalı

Ilgın Ticaret Odası 2016 – 2019 stratejik planlama çalıştayını yaptı

Ekonomi - Ekim 14, 2015 8:35 pm A A

Ilgın Ticaret Odası 2015 yılının 2. müşterek meslek komiteleri toplantısı gerçekleştirildi.

Meslek komiteleri 7 adet meslek komitesi başkan ve üyelerinden oluşan 35 kişiden oluşmakta. Ilgın Ticaret Odası bünyesinde faaliyet gösteren meslek komitelerinin, sorun ve önerilerini dile getirdikleri ve ayrıca Ilgın Ticaret Odası 2016 – 2019 stratejik planlama çalıştayının yapıldığı “Müşterek Meslek Komiteleri Toplantısı”, Ilgın Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa PALA ve Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi ÖZLEN yönetiminde gerçekleşti.

Ilgın Kaymakamı Yücel GEMİCİ, Ilgın Belediye Başkanı Halil İbrahim ORAL, Ilgın Ticaret Borsası Başkanı Lütfi KOÇ, Ilgın Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ertuğrul PARLAK’ ın da stratejik planlama süreci için katıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Vehbi ÖZLEN ise stratejik planlamanın önemine işaret etti. Başkan ÖZLEN ; “ Ilgın Ticaret Odası olarak 2016 – 2019 yılları stratejik planımızı hazırlama çalışmaları yapmaktayız. Burada siz değerli üyelerimizi ve paydaşlarımızı toplamamızın amacı ise , stratejik planlama sürecinde hedeflerimizin doğru belirlenmesi için sizlerin görüş ve önerilerini almaktır. Bundan sonraki süreçte, sizler ile birlikte belirlemiş olduğumuz stratejik hedeflerimizi gerçekleştirmek için kurumumuzun tüm kaynaklarını seferber ederek hedeflerimize ulaşmak önceliğimiz olacaktır. Stratejik hedeflerimizi gerçekleştirerek, bölgemizin ekonomik kalkınmasına, üyelerimizin rekabet gücünün arttırılmasına ve bölgemizin cazibe merkezi haline getirilmesine katkı sağlayacağız” dedi.

Başkan ÖZLEN Kaymakamımız Sayın Yücel GEMİCİ’yi, Belediye Başkanımız Sayın Halil İbrahim ORAL’ı ve sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerini toplantımıza davet ettik. Sağ olsun bizi kırmayarak toplantımıza katıldılar. Stratejik Plan çalışmalarımız sadece Odamızı değil ilçemizin ve bölgemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasını, geleceğini planlamamızı sağlayacağından dolayı tüm katılımcılara teşekkür etti.

Toplantı sonucunda Ilgın Ticaret Odası 2016 – 2019 yılları stratejik planın da Ilgın Termal Kaplıcalarının tanıtımı ve çalışmaları başlayan Ilgın OSB kuruluşunun yer alması gerektiği konusunda görüş birliğine varıldı.

Bu haber 1405 kez okundu.
Ekonomi - 8:35 pm A A
BENZER HABERLER