24° Kapalı

Başkan Karahan’a “Hayırlı Olsun” ziyareti

Ilgın Gündemi - Şubat 20, 2017 2:36 pm A A

AK Parti Ilgın İlçe Başkanı Ali Erten ve belediye meclis üyeleri, Ilgın Belediye Başkanı Mehmet Karahan’ı makamında ziyaret ederek, yeni hizmet binasının tüm Ilgınlılar’a hayırlı olmasını diledi.

AK Parti ilçe Başkanı Ali Erten, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu ve Belediye Meclis Üyeleri  bir süre önce yeni hizmet binasına taşınan Karahan’ı makamında ziyaret etti.

Ilgın Belediyesinin yeni hizmet binasının tüm Ilgınlılar’a hayırlı uğurlu olmasını dileyen Erten, “Daha önce de sayın Karahan’a yeni hizmet binası için hayırlı olsun dileklerimizi meclis toplantımızda iletmiştik. Şimdi de yönetimiz ve meclis üyelerimizle birlikte makamında kendisini ziyaret ederek, bu dileklerimi yineliyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karahan ise şunları kaydetti:

“Dilekleriniz için teşekkür ediyorum. İnşallah binamız güzel Ilgın’ımızın güzel insanlarına daha güzel daha iyi hizmetlere vesile olur. Geçmiş binamızı şöyle bir düşündüğümde, çok küçük binaydı, belediye birim birim bölünmüş haldeydi, şimdi yeni binamızda neredeyse tüm birimlerimizi topladık. Tek noktadan tüm birimler kontrolümüz altında, vatandaşlarımız alacağı hizmet için birim birim gezmek yerine tek binadan hizmet alacak. Kaplıca turizmine ev sahipliği yaptığımız bir süreçte vatandaşımızın ‘işte benim belediyem’ diyebileceği bir binayı hizmete açtık. Sizlere de ziyaretleriniz için bir kez daha teşekkür ediyorum. Yeni binamızın tadilatını üstlenen Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Tahir Akyürek’e birkez daha teşekkür etmek istiyorum.”

Ziyarette Erten ve beraberindeki heyet, Karahan’ın ev sahipliğinde belediye hizmet binasını gezdi.

 

Bu haber 1128 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 2:36 pm A A
BENZER HABERLER