25° Kapalı

Bakan Eroğlu’nun Ilgın Ziyareti

Ilgın Gündemi - Mart 26, 2017 7:20 pm A A

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ilgın’da ’Gelir Getirici Tür ve Orköy Kredi’ sertifikalarının dağıtım töreni ve temel atma katıldı.

Orman ve Su İşleri Bakanı  Veysel Eroğlu, Ilgın da ‘Gelir Getirici Tür ve Orköy Kredi’ sertifikalarının dağıtım törenine katıldı. Eroğlu, ayrıca bazı tesislerin açılışını yaparken bazı tesislerin temel atmasını da gerçekleştirdi.

Orman ve Su İşleri Bakanı  Veysel Eroğlu, Akşehir ve Doğanhisar ilçelerinde gerçekleştirilen programların ardından  Ilgın’ı ziyaret etti. Ilgın’da düzenlenen törenlerde DSİ Tesisleri Toplu Temel Atma ve Açılış Merasimi ile Orman Köylülerine Kullandırılan Gelir Getirici Tür ve Orköy Kredi sertifikaları dağıtımı törenlerine katıldı.  Eroğlu, Sahib Ata Termal Otelde yaptığı konuşmada, “16 Nisan’da tarihimizin en büyük halk oylaması yapılacak. Çok önemli bir oylama çünkü, artık  Türkiye’deki kısır çekişmelere Cumhurbaşkanı, başbakan arasında olabilecek kavgalara koalisyon hükümetlerine ve faiz lobisinin hortumlamasına son verecek olan muhteşem bir anayasa değişikliği paketi 18 madde. Dolayısıyla inşallah  Türkiye’de refah seviyesi bu şekilde çok hızlı kalkınması ve ikili bir şekilde yönetim şeklinden kavgasız, gürültüsüz milletin seçtiği Cumhurbaşkanının direksiyonu ele almasıyla ve inşallah çok daha ilerleyecek Türkiye. Güçlü, küresel bir güç olacak, ben buna yürekten inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Bakan Eroğlu, bir ladin fidanı dikerek Kadınhanındaki programa katılmak üzere Ilgın’da ayrıldı.

Düzenlenen tören sonunda vatandaşlara fidan dağıtımı gerçekleştirildi.

Bu haber 1089 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 7:20 pm A A
BENZER HABERLER