Dolar : Alış : 13.5703 / Satış : 13.5947
Euro : Alış : 15.3848 / Satış : 15.4125
ŞEHR-İ ŞİFA ILGIN'IN DÜNYAYA AÇILAN PENCERESİNE HOŞ GELDİNİZ.
HAVA DURUMU
hava durumu

konya1°CSisli

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 22 Kategoride 3487 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MHP İlçe Başkanı OK’tan 24 Kasım Öğretmenler günü mesajı

23 Kasım 2021 - 222 kez okunmuş
Ana Sayfa » Eğitim»MHP İlçe Başkanı OK’tan 24 Kasım Öğretmenler günü mesajı
MHP İlçe Başkanı OK’tan 24 Kasım Öğretmenler günü mesajı

MHP Ilgın İlçe Başkanı Harun OK, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Milliyetçi Hareket Partisi llgın İlçe Başkanı Harun OK, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Şehit öğretmenleri rahmetle yadettiğini ve eserleri olan Türk eğitimini ilelebet yaşatma mücadelesi vereceklerini dile getiren Başkan OK, açıklamasında şunları kaydetti;

“Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitilerek geleceğe hazırlanmasını sağlayan öğretmenlerimiz kutsal bir görev icra etmekte ve bu vesileyle geleceğe de yön vermektedir. Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün Millet Mekteplerinin Başöğretmenliğini kabul ettiği gün olan 24 Kasım 1928’den günümüze kutlanan Öğretmen Günü’nün tüm öğretmenlerimize ve eğitim camiasına hayırlı olmasını dilerim.

 Öğretmenlerimizin, geleceğimiz olan çocuklarımızı vatanına, milletine, devletine ve en nihayetinde tüm insanlığa faydalı bireyler olarak yetiştirmek amacıyla üstlendikleri sorumlulukları bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da en güzel şekilde yerine getireceklerine yürekten inanmaktayız. Milletimizin ulaşmış olduğu gelişmiş medeniyetler arasındaki saygın konum değerli öğretmenlerimizin çalışmaları ile mümkün olmuştur. Bir ülkenin geleceği, iyi eğitim veren öğretmenlerin elindedir. En zor şartlarda dahi, ülkenin her köşesine ulaşarak görevlerini aşkla yerine getiren, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyen tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. Bu vesile ile aramızdan ayrılan öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, kıymetli öğretmenlerimizi yürekten kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar