24° Kapalı

Ve Gözler Saadet Partisinde?

Ilgın Gündemi - Ocak 23, 2014 6:16 pm A A

Sadetten Kim Aday

30 Martta yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde siyasi partiler tek tek adaylarını açıklıyorlar.

Ilgın’da ve ülke yönetiminde tek alternatif konumundaki Saadet Partisinin Ilgın Belediye Başkan adayı tüm kamu oyu tarafından merak edilmekte. Saadet partisi Konya İl Başkanlığı 26 Ocak 2014 pazar günü Dedeman otelde aday tanıtım programı düzenliyor. 31 ilçe adayının tanıtılması beklenen programda Ilgın adayının da kamu oyuna tanıtılması bekleniyor. Ilgında seçimlerde iktidar partisinin tek alternatifi olan Saadet Partisinin Ilgın adayı tüm vatandaşlar tarafından merak edilmekte.

Milli İttifak

Milli İttifak çalışmalarının hız kazandığı şu günlerde gözler Ilgın’da Saadet Partisinde olacağa benziyor. Milli İttifakla daha da güçlenecek olan parti adayını açıklar açıklamaz sahaya inmesi bekleniyor. Seçmenler Milli Görüş belediyeciliğini Ilgın yaşadığını ve o günleri artık özlemle beklediğini ifade etmekteler ve Saadet Partisi Ilgın’da seçimleri Kazanırsa Ilgın’ın kazanacağını ifade etmekteler.

Saadet Partisi seçimlerin galibi olursa eskide olduğu gibi kapılar sonuna kadar vatandaşa açılır.

Ilgın’da Milli Görüş belediyeciliği zamanında kapıların tamamının vatandaşa her gün açık olduğunu vurgulayan seçmenler bize değer veren bir yönetimin iş başına gelmesini dört gözle bekliyoruz dediler.

Ilgın Hak Haber olarak sır gibi saklanan Ilgın adayını ve Milli İttifak hakkındaki gelişmeleri an ve an takip edip siz değerli okurlarımıza en hızlı bir şeçilde ileteceğiz.IHH

Bu haber 2917 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 6:16 pm A A
BENZER HABERLER