-0° Parçalı bulutlu

Vali Canbolat Ilgın’ı ziyaret etti.

Ilgın Gündemi - Ekim 25, 2016 4:53 pm A A

Konya Valisi Yakup Canbolat, Ilgın İlçe Kaymakamlığı ziyaret etti.

Konya Valisi Yakup Canbolat ilçe ziyaretleri kapsamında geldiği Ilgın’da, Ilgın Kaymakamı Yücel Gemici’yi makamında ziyaret etti.

Karşılama programının ardından Kaymakamlık Makamına geçen Vali Canbolat, Ilgın’ın sosyal, kültürel ve ekonomik yapısı hakkında Ilgın Kaymakamı Yücel Gemici’den bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretinden sonra toplantı salonunda hazır bulunan daire amirleri ile bir araya gelen Canbolat, daire amirlerinden kurumlar hakkında bilgi aldı. İlçede devam eden ve yapılması planlanan projeler hakkında Belediye Başkanı Mehmet Karahan bir sunum gerçekleştirdi.

Vali Canbolat, toplantının sona ermesinin ardından tadilata alınan Ilgın Kaplıcaları Sahib Ata Hamamında, restorasyon çalışması devam eden Ulu Cami’de ve Lala Mustafa Paşa Külliyesinde incelemelerde bulundu.

Vali Yakup Canbolat’ı  hükümet  konağı önünde Garnizon komutanı Yüzbaşı Hüsnü Duran, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Kartbaba, ,Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılınç, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Erten, ve idari amirler  karşıladı.

dsc_1140

Bu haber 1145 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 4:53 pm A A
BENZER HABERLER