21° Parçalı az bulutlu

Vakıfbank Ilgın şubesi açıldı

Ilgın Gündemi - Temmuz 8, 2013 5:59 am A A

Ayvatdede Mahallesi Muhsin YAZICIOĞLU caddesi üzerine Vakıfbank Ilgın şubesini açtı. 30 mart 2013 tarihinde siz değerli okuyucularımıza Vakıfbank Ilgın’a şube açacak mı?  haberi ile şube açma konusundaki görüşmeleri duyurmuştuk. Ilgın hak haber olarak Ilgınımıza hayırlı olmasını dileriz.

 

 

30 Mart 2013 cumatesi 17:58 Tarihli haberimiz

Vakıfbank Ilgın’a şube açacak mı?

Vakıfbank Ilgın’a şube açmak için yer baktığı ifade edilmekte. Ayvatdede mahallesi Muhsin YAZICIOĞLU cad. Üzerinde çarşı esnaflarından Harun BULUT’a ait olan yeni yapılan bina ile anlaşma için çalışmalar sürmekte olduğu bildirilmekte. Adliyedeki yeni uygulama ile icra müdürlüğü Vakıfbank ile çalışmaya başladı ve nakit para almamakta debrit kart çekmekte, ilerleyen günlerde ödemelerini Vakıfbanktan gerçekleştireceği bilinmekte.

 

Diğer bir tarafta ise Selçuk Üniversitesi Ilgın Meslek Yüksek Okulunun öğrenci harçlarının Vakıfbanktan alınması şimdiye kadar  öğrencileri mağdur etmekteydi. Harçlarını yatırmak için Konya veya Akşehir’e gitmek zorunda kalan öğrenciler, yeni açılacak şube ile harç ödemelerinin yapmak için kilometrelerce yol kat etmek zorunda kalmayacak.

 

Vakıfbankın açacağı şubede adli ödemeler, adli tahsilatlar, Selçuk üniversitesi harç ödemeleri, sürücü belgesi sınav ücreti, ve bir çok ödeme gerçekleştirilebilecek.

IHH

Bu haber 1874 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 5:59 am A A
BENZER HABERLER