-2° Az bulutlu

Türkiye üçüncü karateciden Karahan’a ziyaret

Ilgın Gündemi - Ocak 24, 2017 9:58 am A A

Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü Tuğçe Demiş, Ilgın Belediye Başkanı Mehmet Karahan’ı  makamında ziyaret ettiği bildirildi.

Ilgın Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Karahan,  19-22 Ocak tarihlerinde  Bolu’da düzenlenen Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü derecesini alan Tuğçe Demiş’i makamında kabul etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Karahan, “Genç sporcumuzun başarısını alkışlıyoruz. Sporda başarıyı yakalamak ve derece alabilmek herkese nasip olmaz. Bu, ancak azim ve çalışmayla sağlanabilir. Sporcumuzun göstermiş olduğu başarılar bizleri mutlu ediyor, gururlanıyoruz. Bize bu gururu yaşattığı için Tuğçe kızımıza ve antrenörü Cemil hocaya teşekkür ederim.” ifadesini kullandı.

Antrenör  Çemil Çevik  ise, kendilerine verilen destek için teşekkür ederek, “İlk hedefimiz milli takıma girmek ve 2020 yılında düzenlenecek olan olimpiyatlarda ülkemizi temsil etmek olacak. Kurslarımıza gelen öğrencilerimizin içinden gelecek vadedenleri yarışmalara hazırlıyoruz. Özellikle gençleri spora yönlendirmek amacıyla verdiğiniz desteklerden dolayı da ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. IHH

Bu haber 1009 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 9:58 am A A
BENZER HABERLER