19° Kapalı

” su göründü teyemmüm bozuldu ”

Ilgın Gündemi - Mart 3, 2014 8:58 pm A A

Saadet Partisi Ilgın Belediye Başkan Adayı R. Yetkin Özalp Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

Saadet Partisi Ilgın Belediye Başkan adayı Ramazan Yetkin Özalp ve ekibi (belediye meclis üye adayları) büyükşehir yasası gereği mahalleye dönüşen Orhaniye, Çavuşçugöl, Mecidiye, Eldeş, Gökçeyurt mahallelerini ziyaret edip milli görüş belediyeciliği için destek istedi.

Her gün bir mahalleyi ziyaret eden ekip dün gece Eldeş ve Gökçeyurt mahallesini ziyaret etti.

Ziyarete Gökçeyurt’la başlayan ekibi mahallede çok sayıda vatandaş karşıladı. Özalp’in kısa bir tanıtım konuşmasından sonra ekip Eldeş mahallesine geçti,burada ekibi mahalledeki vatandaşlar ” su göründü teyemmüm bozuldu “ sloganlarıyla karşıladı. Özalp burada kendilerine olan ilgi ve teveccühlerini esirgemeyen herkese teşekkür ederek konuşmasına başladı.

Özalp; konuşmasında belediye başkanı seçilirsek ilk olarak belediyenin kapılarını halka açacaklarını ifade etti. Özalp mahalle ziyaretlerine devam edeceklerini girilmedik ev,sıkılmadık el, ziyaret edilmedik en ücra birköşe bırakmadan çalışacaklarını söyledi.

Saadet Partisi Ilgın Belediye Başkan Adayı Ramazan Yetkin Özalp her gittiği mahalle ziyaretinde seçmenleri belediye başkalığında tanıdık bir kişiye oy vermelerini isteyerek aksi takdirde belediye başkanına bu dönemdeki gibi ulaşamayacaklarını söyleyerek uyardı.

SP Ilgın Adayı R. Yetkin Özalp Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor.IHH

Bu haber 1986 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 8:58 pm A A
BENZER HABERLER