19° Kapalı

Saadet Partisi Ilgın Belediye Başkan Adayı ?

Ilgın Gündemi - Şubat 1, 2014 10:31 pm A A

Yarın Arena’dayız

Saadet Kazanınca Türkiye Kazanacak

Saadet Kazanınca Ilgın Kazanacak

Saadet Partisi, bütün belediye başkan adaylarını büyük bir şölenle yarın Ankara’da kamuoyuna tanıtacak… Ilgın Belediye Başkan Adayı da yarın kamu oyuna resmen açıklanmış olacak.

Ayrıca Konya il başkanlığında 3 Şubat pazartesi günü saat 11:00 de Ilgınla ilgili bir basın toplantısı yapılacağı duyuruldu.

Saadet Partisi, bütün belediye başkan adaylarını büyük bir şölenle yarın Ankara’da kamuoyuna tanıtacak…

Saadet Partisi, ‘Aday Tanıtım Şöleni’ adıyla yarın Ankara’da düzenleyeceği büyük bir programla bütün belediye başkan adaylarını kamuoyuna tanıtacak. Programda ayrıca partinin merakla beklenen seçim müziği de ilk defa tanıtılacak…

Yerel seçim çalışmalarına tüm hızıyla başlayan Saadet Partisi yarın Ankara’da büyük bir şölenle adaylarını tanıtacak. 2 Şubat Pazar günü saat 9:00’da başlayacak olan ‘Aday Tanıtım Şöleni’ne on binlerce partili iştirak edecek. Büyük bir özveri ile yapılan çalışmalardan sonra adaylarını belirleyen parti, yarın Aday Tanıtım Şöleni adıyla büyük bir heyecana imza atacak. 30 büyükşehir 51 il ve 918 ilçedeki adaylarını belirleyen parti tanıtım şöleninde adaylarını Türkiye ile buluşturacak. ‘Saadet kazanınca Türkiye kazanacak’ temasıyla yerel seçim çalışmalarını yoğunlaştıran Saadet Partisi, ‘Saadet Partisi milletin aklı, özlemi, konuşan dili ve yükselen sesidir. Türkiye’nin teminatıdır’ sloganıyla düzenleyeceği Aday Tanıtım Şöleni 2 Şubat Pazar günü saat 9’da başlayacak.

Adaylar Arena’ya çıkıyor

Ankara’nın en büyük kapalı spor salonu olan Ankara Arena’da düzenlenecek olan aday tanıtım programında parti adaylarını adeta Arena’ya çıkaracak. Bütün seçim bölgelerindeki belediye başkan adaylarının katılacağı programda Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak ve Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk birer konuşma yapacak. Programda büyükşehir il, ilçe adayları tek tek tanıtılacak. Şölenin en dikkat çeken ayrıntısı ise Saadet Partisi’nin yerel seçimlere yönelik hazırladığı seçim müziğinin tanıtımı olacak. Kamuoyunun heyecanla beklediği seçim müziğinin, hem müzik hem de kullanılan sözler açısından dikkat çekeceği belirtiliyor.

Programı Tv5 CANLI YAYINLA verecektir.

Bu haber 1987 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 10:31 pm A A
BENZER HABERLER