25° Kapalı

Oral’dan Teröre Lanet

Ilgın Gündemi - Şubat 18, 2016 2:25 pm A A

Belediye Başkanı H. İbrahim ORAL Ankara’da meydana gelen ve 28 kişinin yaşamını yitirdiği olayla ilgili mesaj yayınladı.

Oral mesajında, “Bu tür olaylar birlik ve beraberliğimize yönelik saldırılardır. Terörün her türlüsünü lanetliyorum” dedi.
Çarşamba günü Ankara’da meydana gelen olayda 28 vatandaşımız hayatını kaybederken onlarca kişi de yaralandı. Terörün her türlüsünü lanetlediğini belirten Başkanı ORAL, mesajında şu görüşlere yer verdi: “ Ankara’da gerçekleşen hain terör saldırısını ve terörün her türlüsünü lanetliyor ve kınıyorum. Milletimiz, uzun yıllar sonra birlik ve beraberliği yakaladı. Kendisine, Yüce Allah (cc) ın lütfettiği güç, kuvvet ve kudretin farkın a vardı. Lider ülke olmanın hasetlerini göstermeye başladı. Meydanlara çıkıp yiğitçe mücadele cesareti gösteremeyen içeride ve dışarıdaki hainler çatlıyor, çıldırıyor.

Cumhurbaşkanım ve Başbakanımın yiğitçe çıkışına, masum insanlarımızı katlederek güya cevap veriyorlar. Her yerde olduğu masum insanlara saldırmaya devam ediyorlar. Bu yapılan alçaklıktır, kalleşliktir, namertliktir. Bu hain saldırıda hayatını kaybeden kardeşlerime Allah’tan rahmet yakınlarına ve Türk milletine başsağlığı diliyorum.’’

Bu haber 940 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 2:25 pm A A
BENZER HABERLER