24° Parçalı az bulutlu

Neden aday oldum?

Ilgın Gündemi - Mayıs 12, 2013 12:22 pm A A

Ilgın Ticaret Odası Başkan adaylarından Vehbi ÖZLEN, düzenlediği basın toplantısında neden aday olduğunu kamuoyuna açıkladı.

        Seçimlere kısa bir süre kaldığını, genç ve dinamik bir ekip ile Ilgın Ticaret Odası Yönetimine talip olduklarını belirten Vehbi ÖZLEN, ” Çağdaş bir vizyon ile yola çıktık. Bizim hedeflediğimiz çözüm yöntemleri şahısların değil şehrin kalkınmasına yönelik projelerden oluşuyor. En önemli projemiz ise ilçemizde eksikliğinin yaşandığını bildiğimiz organize sanayi bölgesinin kurulması projemizdir.

        Çağdaş bir vizyon ile yola çıkıldığını hatırlatan ÖZLEN, Ilgın’ın ekonomik ve sosyal sorunlarının var olan bugüne dek uygulanamayan, ancak sürekli vaad edilen çözümlerle değil; yeni ve atılımcı yöntemlerle ortadan kaldırılacağına inandıklarını belirtti. Her sektörü harekete geçirmek, Ilgın’ı el birliği ile büyütecek bir strateji geliştirmek mecburiyetindeyiz. Biz, böyle bir anlayış ve bakış açısı ile Ticaret Odası yönetimine aday olduk.

        Ticaret Odasının da bu noktada önemli bir görevi olmalı; sadece hizmeti ilke edinen; tüm üyelerinin ekonomik durumunu düşünen ve bu duruşu ile gündemde olan bir yönetim oluşturmak istiyoruz.

          Başkanlığına aday olurken bir yerlerden güç alıyoruz. Biz gücümüzü halktan ve üyelerimizden alıyoruz. Bunun haricinde arkasına sığındığımız hiç kimse yok. Çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

           Önemli ve etkin bir kurum olan Ticaret Odasının, tüm esnafın, tüccarın, iş adamının odası olduğunu hissettireceğiz.  Bizler en ücra köşede olan ve bu güne kadar hiç oy kullanmamış olan, ticaret odasına sadece aidat ödemek için gelen üyelerimizin ziyaretine gittik,  gelişmeler karşısında kendilerini bilgilendirdik… Odamızın değerli üyelerinin en doğru kararı vereceğinden hiç şüphemiz yoktur.” dedi.IHH

Bu haber 1221 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 12:22 pm A A
BENZER HABERLER