20° Kapalı

Ne Füze? Ne Gözyaşı?’Patriottan Hayır Gelmez’

Politika - Ocak 5, 2013 7:01 pm A A

Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanı Yusuf GÜŞEN 6 Ocak Pazar günü Saat 12:00’da Gaziantep İstasyon Meydanı’nda yapılacak ‘Ne Füze Ne Gözyaşı’ mitingine hemşehrilerini davet etti.

Malatya’ ya füze kalkanı kurulması ve Almanya’nın Kahramanmaraş’a, Hollanda’nın Adana’ya, ABD’nin ise Gaziantep’e 2’şer adet Patriot bataryasını kuracak olması üzerine Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanı Yusuf GÜŞEN 6 Ocak Pazar günü Saat 12:00’da  Gaziantep İstasyon Meydanı’nda yapılacak  ‘Ne Füze Ne Gözyaşı’ mitingine Başakşehirli hemşehrilerini davet etti. 
GÜŞEN, “İslam coğrafyası ne yazık ki, işgal, zulüm ve katliamlarla karşı karşıyadır.
Filistin, Suriye, Irak, Afganistan, Sudan, Arakan ve daha nice mazlum coğrafyada işgaller, zulümler artarak da devam etmektedir. 
Hiç şüphesiz bu işgal sürecinin en son hedefi Türkiye olacaktır. Bunun için bölgemiz, büyük bir savaşın eşiğine getirilmiştir.
Malatya’mıza füze kalkanı yerleştirilmesinin ardından, ülkemizin aynı zamanda NATO toprağı olduğu bahanesiyle başta Kahramanmaraş olmak üzere bazı illerimize Patriot füzelerinin yerleştirilmesi çalışmasına, bu kirli oyunlara bu milletin inançlı evlatları olarak dur demek zorundayız.

Füze kalkanı ve Patriotlar ülkemize hayır getirmez.
Bu duygu ve düşünceler ile, Milli Mücadelede gösterdiği kahramanlık nedeniyle Gazi ünvanı alan Antep’ te İstasyon Meydanı’nda 6 Ocak Pazar günü saat 12:00 da mazlumlara umut, zalimlere korku olacak ‘Ne Füze Ne Gözyaşı’ mitingine tüm Başakşehirli hemşehrilerimizi davet ediyoruz.”dedi.

Bu haber 1579 kez okundu.
Politika - 7:01 pm A A
BENZER HABERLER