-0° Parçalı bulutlu

Milli İttifaklar Gerçekleşiyor

Ülke Gündemi - Aralık 29, 2013 8:32 pm A A

Cumhuriyet Halk Partisi, Demokrat Parti, Büyük Birlik Partisi, Demokratik Sol Parti ve Millet Partisi’nin Saadet Partisi çatısı altında ortak olarak belediye başkan adayı gösterilen İbrahim Hügül, son günlerde yaşanan olaylar hakkında bir açılama yaptı.

Emet ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi, Demokrat Parti, Büyük Birlik Partisi, Demokratik Sol Parti ve Millet Partisi’nin Saadet Partisi çatısı altında ortak olarak belediye başkan adayı gösterilen İbrahim Hügül, son günlerde yaşanan olaylar hakkında bir açılama yaptı. Hügül, seçildiği takdirde belediye binasını girişine “Rüşvet alan da veren de melundur” yazısı asacağını kaydetti.

Emet Belediyesi’nin eski Yazı İşleri Müdürü, Saadet Partisi Emet Belediye Başkan adayı İbrahim Hügül,

“Son günlerde yaşanan kaostan üzüntü duyuyorum. Talip olduğumuz Emet Belediyesi’ne geldiğimizde tamamen şeffaf her an hesap verebilir bir belediyecilik faaliyeti sergileyeceğiz. Görev süremizce rüşvet alan da veren de melundur, ilkesine uygun davranacağımızı beyan ediyorum. Belediye o beldede yaşayan bütün insanların eşit oranda şirketi ve hizmetkarıdır. Bu nedenle bütün insanların , bütün hemşerilerimizin, belediyemizin her türlü iş ve işlemlerini, gelir ve giderlerini öğrenme hakkına sahiptir. Emetli hemşerilerim şundan emin olsunlar ki onların bilgi ve isteği dışında hiçbir hareketin içinde olmayız. Emet ilçemizin gelişmesi ve kalkınmasına odaklanan tüm insanlar ittifak çatısı altında birleşmiştir. Derdi Emet olan herkesi kucaklayacağız” diye konuştu.

Bu haber 2129 kez okundu.
Ülke Gündemi - 8:32 pm A A
BENZER HABERLER