-2° Az bulutlu

MHP Ilgın İlçe Başkanı Cemil Arslan’dan Basın Açıklaması

Ilgın Gündemi - Kasım 21, 2013 12:26 pm A A

MHP İçe Başkanı Cemil Aslan, Başbakan Erdoğan’ın hafta sonu yaptığı Diyarbakır ziyaretini eleştirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)Ilgın İlçe Teşkilat Başkanı Cemil Arslan yaptığı yazılı basın açıklamasında:Güzel şeyler olacak diye yola çıkanlar 16.Kasım 2013 Diyarbakır’daki görüntüler ülkemiz üzerinde kötü emeli olanların buluşma noktası olmuş Yüce Türk Milletiyle alay edilmiştir.Bu vatan yüz binlerce şehidin kanıyla elde ettiğimiz bağımsızlığımız sulandırılmıştır.

Kürt açılımı diye başlayan PKK ve bebek katili ile pazarlıklara kadar varan ve Türk Milletinin aklıyla dalga geçerek Akil İnsanlar rezaletiyle ihanet senaryosuna devam edilmiştir.Demokrasi paketleriyle halka şirin gösterme oyununa girilmiştir.
Son tahlilde de bu kadarı da olmaz dedirten Barzani ve Şivan Perver ile birlikte Diyarbakır’da nazire yaparcasına güldü eğlendi. Pkk ve yandaşları özgürlük çığlıkları atarken Başbakan ve ekibi gözyaşlarına boğuldu.

Ülkemizin bekasına göz dikmiş pkk terör örgütüyle, onun destekçileriyle ,kan emicilerle ,peşmergeyle kol kola olanlardan ne beklenmektedir.Bu ayrımcılığa bölücülüğe çanak tutmaktan başka bir şey değildir

Bilinmelidir ki ,Milliyetçi Hareket Partisi Başbuğ Alparslan Türkeşin söylediği gibi Kürt ne kadar Kürtse Türk de o kadar Kürttür, Türk ne kadar Türkse, Kürt de o kadar Türktür.. diyen ve binyılık kardeşliği savunan görüşe kulak vermektedir.

Unutulmamalıdır ki Türk Mileti tektir-Türk Vatanı tektir-Türk Devleti tektir –Türk Bayrağı Tektir diyerek sözlerini tamamladı.IHH

Bu haber 2035 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 12:26 pm A A
BENZER HABERLER