16° Kapalı

Konya İl Genel Meclisi Şubat Ayı Toplantıları

Ilgın Gündemi - Şubat 8, 2013 9:09 am A A

Konya İl Genel Meclisi, şubat ayı toplantılarında gündemine aldığı Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu’nun Ilgın, Doğanhisar ve Emirgazi’de yaptığı incelemelerden oluşan raporu değerlendirdi.

Konya İl Genel Meclisi, şubat ayı toplantılarında gündemine aldığı Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu’nun Ilgın, Doğanhisar ve Emirgazi‘de yaptığı incelemelerden oluşan raporu değerlendirdi.

Konya İl Genel Meclisi Başkanı Ali Selvi, aile ve aile hayatının özendirilmesine yönelik yapılan çalışmada, aile içi sorunların Aile Rehberlik ve Danışma Merkezleri ile çözümlenebileceğini söyledi.

Konya İl Genel Meclisi Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Orkun Ünler ise raporu okuyarak, aile ve aile hayatının özendirilmesi gibi konulara ilişkin projeler üretmek amacıyla yaptıkları çalışmalar doğrultusunda, Ilgın, Doğanhisar ve Emirgazi‘de incelemeler yaptıklarını dile getirdi.

Nüfusu fazla olan Ilgın‘da aile içi sorunlardan kaynaklanan vakaların bulunduğuna değinen Ünler, Aile Rehberlik ve Danışma Merkezleri’nin kurulmasıyla, aile merkezli faaliyetlerin kurumsal yapıya kavuşturulacağını söyledi.

Konya İl Genel Meclisi Şubat ayı toplantılarının 3. birleşiminin, 6 Şubat Çarşamba günü gerçekleşeceği bildirildi.IHH

Bu haber 1252 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 9:09 am A A
BENZER HABERLER