-0° Parçalı bulutlu

Ilgın Tema Temsilcilerimiz İstanbul’da

 TEMA Gönüllüleri, 2-4 Kasım 2012 tarihleri arasında İstanbul&rsquoda düzenlenen TEMA 20. Yıl Temsilciler Toplantısı&rsquona katıldı. Toplantıda ilçemiz adına Ilgın TEMA temsilcileri İsmail Hakkı Tapu ve Hüseyin Bilgin de yer aldı.
Ilgın Gündemi - Kasım 12, 2012 12:17 pm A A

53 İl Temsilcisi, 31 Temsilci Yardımcısı, 95 ilçe Gönüllü Sorumlusu, 12 Gönüllü Sorumlu Yardımcısı, daha önce görev yapan 10 Temsilci ve 7 Saha Personeli&rsquonin hazır bulunduğu 20. Yıl Temsilciler Toplantısı&rsquonda tüm Gönüllüler alkışlar eşliğinde sahneye davet edilerek kendilerine tek tek teşekkür edildi ve aile fotoğrafı çektirildi.

Toplantıda bir konuşma yapan TEMA Vakfı Kurucusu Hayrettin Karaca, &ldquoTEMA Vakfı BM tarafından dünyada ilk kez verilen Land For Life (Yaşam için Toprak) ödülüne layık bulundu ve BM&rsquoin bir parçası oldu. Rüyamda görsem inanmazdım, ama oldu. TEMA&rsquoyı kişiler bir yere getirmedi. TEMA bir halk hareketidir. Bunları Gönüllülerimizle birlikte yaptık. Kimsenin birbirinden üstünlüğü yoktur, herkes imkanları dahilinde hizmet etmiştir dedi.

Bu haber 1442 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 12:17 pm A A
BENZER HABERLER