16° Kapalı

Ilgın CHP’den asparasgas söylemlere sert basın açıklaması

Politika - Temmuz 1, 2013 3:12 pm A A

 

CHP İLÇE BAŞKANLIĞIN’DAN BASIN AÇIKLAMASI

Son günlerde Ilgın’da siyasi partilerin aday adayları kendilerini açıklamaya başladılar ! kiminin haberi bile yok aday adayı ? olduğundan oda bizler gibi ya basından yada halkımızın kulaktan kulağa söylemlerinden haberi olmuş. AKP’yi Ilgın’da yıkmak için CHP-MHP koalisyon yapacakmış diğer partilerde MHP’yi destekliyecekmiş. Belediye meclis üyelerini CHP-MHP ortak yapacakmış deniyor. Aslında bu söylentilerin bazı partilerin yandaşları acaba bizde belediye meclisinden bir koltuk kaparmıyız telaşına düşmüşlerdir bazı aday adayı arkadaşlarda, kendisinin aday olmadığını fakat cemaatler, sol grup,eski demokratlar, partiler üstü bir istek ve partisinin ilçe yönetiminden bazı isimlerin kendisini aday olarak görmek istedikleri için her gün kendisini ziyaret ettiklerini ifade ederek aday adayı olduğunu açıklamıştır.


Ilgın CHP ilçe yönetim kurulu ve tüm Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül vermiş olan teşkilatımız adına bu basın açıklamasını yapmak zorunluluğu doğmuştur


Cumhuriyet Halk Partisi 1923 yılında CUMHURİYET ile kurulmuş Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı Türkiye Cumhuriyet’inin Kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK tarafından kurulmuş koca bir Çınar’dır nice partiler gelmiş geçmiştir ama CHP hala dimdik ayaktadır, ve ayakta kalmaya’da devam edecektir.


Ilgın’ımızda 2014 Mart yerel seçimleri şimdiden renkli geçeceğe benziyor, ve biz aday adayı olan tüm arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyoruz.


Bu bağlamda bizim hiç bir siyasi partiyi, yada aday adayı olan arkadaşlarımızı desteklemek gibi bir düşüncemiz asla olmamıştır bu söylemler tamamen asılsız ve gerçek dışı asparasgas söylemlerdir. Cumhuriyet Halk Partisi birlik ve beraberlik içinde her seçimde olduğu gibi bu seçimdede iddialı bir şekilde yerel seçimlere gerek genel merkezimizin gerekse ilçe yönetim kurulumuzun hazırlamış olduğu program doğrultusunda hazırlanmaktadır. Zamanı geldiğinde Cumhuriyet Halk Partisi Ilgın Belediye Başkan adayını da açıklayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur… 01.07.2013


CHP ILGIN İLÇE TEŞKİLATI

KAMU OYUNA SAYGIYLA DUYURULUR

 

Bu haber 1325 kez okundu.
Politika - 3:12 pm A A
BENZER HABERLER