Açık

Ilgın Anadolu Gençlik’ten Fetih Gecesi

Ilgın Gündemi - Aralık 11, 2012 9:02 pm A A

 

“Geleceğiz O Günü Bekle, Geleceğiz Birgün Elbette” 

Anadolu Gençlik Dergisi Ilgın Temsilciliğinin geleneksel hale getirdiği “Mekke’nin Fethi ve Gençlik Gecesi” programı 31 Aralık 2012 Pazartesi akşamı büyük bir heyecanla kutlayacak. 

Her yıl Kutlu Doğum ve Mekke’nin Fethi programını İlçemizde büyük bir coşkuyla kutlayarak Ilgın ve gençler için yeni bir heyecan oluşturan Anadolu Gençlik çalışmalarına devam etmektedir. 1 Ocak 630 yılında Peygamber Efendimizin(as) ve Ashabı Kiram(ra) tarafından  karanlık ve zülmetten aydınlığa kavuşturulan Cenab-ı Hakk’ın Evi, Peygamber Efendimizin (as) memleketi Mekke-i Mükerreme artık tüm dünya ve alemlere Işık olmuştur. Programın yapılacağı tarih olan 31 aralık aynı zaman da Hiristiyan Dünyasının yılbaşı adı altında yapacağı çılgınlık ve rezilliklere karşı biz Müslümanların daha uyanık ve şuurlu olacağı bir gece.  

Bizlere Mekke’nin Fethi’yle dünyamıza yayılan ışıktan bir demet sunacak olan program oldukça yüklü bir içeriğe sahip. Programda İlahiler,Şiirler,Klipler,Sinevizyonlar Sohbet ve Kur’an Ziyafeti’nin yanında güzel bir Semazen  Gösteriside bulunacak.

31 Aralık 2012 Pazartesi Akşamı Saat:19:00’da Belediye Kültür Sarayında İcra Edilecek Programa tüm halkımız davetlidir. IHH

Bu haber 1694 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 9:02 pm A A
BENZER HABERLER