-0° Parçalı bulutlu

Ilgın AGD Hocasını uğurladı

Ilgın Gündemi - Şubat 27, 2013 8:16 am A A

Anadolu Gençlik Derneği Ilgın Temsilciliğinde dün akşam hüzün ve mutluluk bir arada yaşandı. Anadolu Gençlik Derneği Ilgın temsilciliğinin fatih çarşısında bulunan binasında her hafta cuma günleri imam hatip lisesi öğrencileri başta olmak üzere tüm lise ve orta öğretim öğrencilerinin katıldığı programlar da Ilgın gençliğinin yetiştirilmesi için sohbetler yapan sayın Mustafa AKPINAR’ın görevi sebebi ile yurt dışına gidecek olmasından dolayı veda sohbetini gerçekleştirdi.

       Sohbeti sonunda öğrencilerle vedalaşan AKPINAR Anadolu Gençlik Derneği Ilgın temsilciliğinin son yönetim kurulu toplantısına katıldı. Toplantıda ise Kutlu Doğum haftasında Ilgın’da yapılacak program ve etkinlikler istişare edilerik karara bağlandı. Toplantının sonunda Anadolu Gençlik Derneği Ilgın temsilcisi Mazhar TURGUT hocalarının Ahlaklı ve maneviyatlı Ilgın gençliğinin yetiştirilmesi için gözünü buduktan sakınmadığı ve gençlere her hafta İslami eğitimi verdiği için teşekkür etti ve çalışmalarından, gayretlerenden dolayı da bir plaket taktim etti.

         Mustafa AKPINAR  ise Ayağının sabit bir istikamet ve gençliğe hizmet eden bu kuruluşta hizmet etmekten onur duyduğunu görevinin bitiminde Ilgın’a yine dönüp beraber hizmete devam etmek istediğini ifade etti. Bizde hocamıza başarılarının devamını diliyoruz.IHH

Bu haber 1295 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 8:16 am A A
BENZER HABERLER