25° Kapalı

Ilgın çağ atlayacak

Ilgın Gündemi - Ocak 23, 2017 10:39 am A A

Ilgın Belediye Başkanı Mehmet Karahan ilçe için kolları sıvadığını ve geceli- gündüzlü çalışarak ilçenin çehresini değiştireceklerini söyledi.

Ilgın Belediye Başkanı olduğu sırada FETÖ terör örgütüne üye olduğu iddiasıyla AK Parti’den ihraç edilen ve ardından tutuklanan Halil İbrahim Oral’ın yerine göreve getirilen Mehmet Karahan, ilçeye yapılan hizmetlerle ilgili bilgiler verdi.

ILGIN İÇİN KOLLARI SIVADIK
Ilgın’a hizmet edebilmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını anlatan Belediye Başkanı Mehmet Karahan, “Siyaseti ve hizmet etmeyi biliyorum. Kimseyi suçlamak istemem. Ancak Ilgın imkanlarına rağmen yeterli gelişmeyi gösterememiştir. Ekip arkadaşlarımla birlikte kolları sıvadık ve Ilgın İlçemize gerektiği gibi hizmet verip, ilçemizin çehresini değiştireceğiz. İmkânlarımızı çok iyi kullanmak durumundayız” dedi.

5 YILDIZLI OTEL YAPILACAK
Bölgenin en büyük doğal su ve kaplıca kaynağının Ilgın’da bulunduğunu anımsatan Başkan Karahan, buradaki otelin halka daha iyi hizmet vereceğini, ayrıca tarihi kaplıca tesislerinde de kış boyunca restorasyon ve düzenleme yaptıklarını kaydetti. Amaçlarının temiz bir tesis ile Konya ve çevresi halkına en iyi hizmet vermek olduğuna işaret eden Mehmet Karahan, kaplıcadaki fiyatların da makul ölçülerde olacağını ifade etti. 5 yıldızlı bir otel için çalıştıklarını kaydeden Ilgın Belediye Başkanı Mehmet Karahan, böylelikle ilçenin sosyal ve kültürel yönünü en iyi şekilde tanıtıp ilçenin kalkınmasına çalışacaklarını sözlerine ekledi.

hakimiyet

Bu haber 1166 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 10:39 am A A
BENZER HABERLER