13° Açık

Ilgın Belediye Başkanı’ndan ilk açıklama Hak Haber’e

Ilgın Gündemi - Eylül 10, 2016 2:22 pm A A

Ilgın Belediye Başkanlığına atanan Mehmet Karahan devam eden projelerin ve hizmetlerin aksamadan devam edeceğini bildirdi.

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında görevden alınan Ilgın Belediye Başkanı Halil İbrahim Oral’ın yerine atanan AK Parti Ilgın Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Karahan AK Parti Ilgın İlçe Başkanlığında gazetecilere açıklama yaptı.

Karahan, açıklamasında şunları kaydetti; “Bu kutlu yürüyüşte üzerimize yüklenen yükün bilinci içerisindeyim. Bu yürüyüşte belediye meclisimiz ve ilçe yönetimimizle omuz omuza çalışmalarımızı yürüteceğiz. Belediye meclis üyesi olmam hasebi ile Ilgın’ın sorunlarını biliyorum. Ilgın’da yaşıyoruz. Şuan devam eden projelerin ve yapımına başlanan hizmetleri aksatmadan Konya Büyükşehir Belediyemizle koordineli bir şekilde devam ettireceğiz. Yol çalışmalarının ise kış mevsimine girmeden tamamlamaya çalışacağız. Bize güvenerek bu görevi tevdi eden yetkililere teşekkür ediyorum.” dedi.

AK Parti Ilgın İlçe Başkanı Ali Erten ise  “Belediyemizde her hangi bir boşluk oluşmaması için Ak Parti teşkilatı olarak bu geçiş sürecini yoğun ve sıkı bir şekilde takip ettik. Başkan görevlendirilmesinin Kurban Bayramı’ndan önce yapılması için çalışmalarımız yürüttük. Başkanımızı tebrik ediyorum. İnşallah Allah’ım hayırlı hizmetler yapmayı nasip eder. Ilgın’ımıza ve milletimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.ilgin_belediye_baskani_karahan_aciklamasi_h1213306

manset1473502773

Bu haber 1373 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 2:22 pm A A
BENZER HABERLER