-2° Az bulutlu

Ilgın Adliyesi personeli yemekte bir araya geldi

Ilgın Gündemi - Nisan 7, 2016 12:08 pm A A

Ilgın Adliyesinde görev yapan personel, tanışma ve kaynaşma yemeğinde buluştu.

Ilgın Kaplıcaları verilen yemekte konuşan Konya Barosu Ilgın Temsilcisi Avukat Ramazan Yetkin Özalp, bu tür organizasyonların önemli olduğunu vurgulayarak, “Yoğun bir tempoda çalışan arkadaşlarımızın motivasyonu açısından benzer etkinliklerle bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Bugünkü organizasyonda yazı işlere müdürlüğüne atanan 3 mesai arkadaşımıza hayırlı olsun deme fırsatı bulduk. Müdürlerimize görevlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Konya Barosu Ilgın Temsilcisi Av. Ramazan Yetkin Özalp konuşmasının devamında ise adliye personelinin yoğun bir şekilde çalıştığını belirterek, “Büyük bir özveriyle çalışan arkadaşlarımızla birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirmek, aynı zamanda kaynaşmak amacıyla bu tür etkinlikler ve programlar düzenliyoruz. Bizler Baro olarak bu tür etkinliklere tüm meslektaşlarımız ile katılmaya önem gösteriyoruz” dedi.

Özalp, yeni atanan müdürlere görevlerinde başarılar diledi.

Yemeğe, Cumhuriyet Savcıları Emrullah Daye ve Murat Demircioğlu, Hakimler Berna Yılmaz Lüzum, Fatih Şahin, Ayşe Türk Demircioğlu ile adliye personeli katıldı.DSC_00800 DSC_0087 DSC_00811DSC_0055

Bu haber 2659 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 12:08 pm A A
BENZER HABERLER