Kapalı

İlçe Seçim Kurulu Başkanlığından İlan

Ilgın Gündemi - Ocak 3, 2014 11:08 am A A

Yerel seçimlerle ilgili Ilgın İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri için muhtarlık bölgesi askı listeleri askıya çıkarılmak suretiyle güncelleştirme yapılacağı için bir ilan yayınladı. ilan şu şekilde.

Ilgın İlçe Seçim Kurulu Başkanlığından
( İ L A N )

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri için muhtarlık bölgesi askı listeleri askıya çıkarılmak suretiyle güncelleştirme yapılacaktır. Bu nedenle Sandık Seçmen Listeleri 10 Ocak 2014 Cuma günü saat 08.00’de askıya çıkacak olup 23 Ocak 2014 Perşembe günü saat 17.00 de askıdan inecektir. Askı yeri görevlisi olarak tüm mahalle muhtarları görevlendirilmiş olup, ancak birden fazla mahallesi olan beldelerde; Argıthanı beldesinde Türkmen mahallesi muhtarı, Çiğil beldesinde Yıldıztepe mahalle muhtarı, Yukarıçiğil beldesinde Büyük mahalle muhtarı, Beykonak beldesinde Tekke mahallesi muhtarı, Gökçeyurt beldesinde Gümüş mahallesi muhtarı, Çavuşcugöl beldesinde Yeşilyurt mahallesi muhtarı askı yeri görevlisi olarak görevlendirilmiştir.

Askı süresince tüm seçmenlerin listeleri inceleyerek kayıtlı bulunmaması veya bilgilerinde herhangi bir yanlışlığın bulunması halinde Nüfus Müdürlüğüne veya İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına bizzat müracaat etmeleri önemle ilan olunur.

NOT: Askı süresince Cumartesi ve Pazar günleri İlçe Seçim Kurulu Bürosu açık tutulacaktır.
IHH

Bu haber 2526 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 11:08 am A A
BENZER HABERLER