-2° Az bulutlu

Hasan Uzun’dan Açıklama

Ilgın Gündemi - Ekim 31, 2013 11:55 pm A A

Ak Partiden Ilgın Belediye Başkan Adayı olduğu aylardır ifade edilen Hasan Uzun ilk açıklamasını ılgınhakhaber.com’a yaptı. Açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

Siyaset, memlekete ve millete hizmetin en müstesna yoludur.

Yerel yönetimlerde vatandaşın gerçek iradesinin idarede hakim kılınması, yaşadığı şehre hizmeti ‘milli bir görev’ olarak görenlerin, milletin hizmetkârlığını en şerefli görev kabul edenlerin siyasete katkı sunmasıyla mümkün olur.

Cumhuriyet tarihinin en kapsamlı demokratikleşme ve kalkınma hareketinin mimarı olan AK Parti, Anadolu insanının değerlerini ve hissiyatını iktidara taşıyarak girdiği her seçimde oylarını artırmış, ilklere imza atarak adını tarihe altın harflerle yazdırmış bir siyasi partidir.

Hemen her alanda milletin takdirini kazanan icraatlar, vatandaş beklentilerini doğru okuyan teşkilat kadrolarının fedakarca yürüttükleri çalışmalar ve “Muhafazakar Demokrat” siyaset anlayışı bugün itibariyle AK Parti’yi ‘milli iradenin merkezi’ haline getirmiştir.

Türkiye’nin imkânlarını, ihtiyaçlarını ve seçmen beklentilerini sağlıklı değerlendirerek uzun bir yol kat eden, büyük başarılar kaydeden, milletimizin gönlünde taht kuran AK Parti’nin çatısı altında, yetkili teşkilatların uygun görüşü ve göstereceği teveccüh ile her görevde bulunmak şahsım açısından gurur verici olacaktır.

Kimseyi ötekileştirmeden, dışlamadan, herkesle ve her kesimle el ele vererek, teşkilatımızla birlikte kol kola yürüyerek aşılamayacak engel, ulaşılamayacak hedef olmadığı inancını taşıyorum.
Takdir AK Parti’ye emek veren parti mensupları ve hemşehrilerimizindir.

Kamuoyuna saygılarımı sunuyorum..!

İnşaat Mühendisi
Hasan UZUN

Bu haber 2834 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 11:55 pm A A
BENZER HABERLER