-2° Az bulutlu

Mustafa TOPSAKAL kameralar karşısında

Politika - Temmuz 2, 2013 5:45 pm A A

Haberlerimizle Ilgın’da yerel seçim hareketlendi. Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan aday adayı Mustafa TOPSAKAL kameraların karşısına geçti ve açıklamasın da şu sözlere yer verdi.Saygı değer basın mensupları,değerli dava arkadaşlarım,desteğini bizden esirgemeyen gönül dostlarım,

Sevgili genç kardeşlerim,
Saygıdeğer büyüklerim ve
Değerli Ilgınlı hemşehrilerim.
Sözlerime başlarken, hepinizi en içten, en derin sevgi, saygı ve muhabbetlerimle selamlıyorum.
Kısaca kendimden bahsetmek istiyorum,
1958 yılı ılgın doğumluyum,
1970 yılında  ilkokulu ve 1976 yılında Ilgın Lisesini bitirdim,
1980 yılında Erzurum Atatürk   Üniversitesi matematik öğretmenliğini bitirdim.
Evliyim ve 5 çocuk babasıyım. 26 yıldır ılgında geleceğimizin teminatı olan fidanlarımızı sulamaktayım.


Sevgili Kardeşlerim,
ılgınımıza aidiyet hissediyor ve vefa borcum olduğunu düşünüyorum.
Tecrübe ve birikimlerimi ılgına hizmet için,
ılgın halkının aydınlık geleceği için kullanmak istiyorum.
Hizmet aşkıyla bütün ılgını köy ve kasabaları ile birlikte kucaklayacağım,
ılgınımızı 2020’li yıllara çağdaş, uygarlık seviyesine çıkarabilecek vizyona sahibim,Belediyeciliği yakından tanıyor ve biliyorum,
Yaptığım hizmetlerle kendini kabul ettirmiş biriyim, Yıllardır gözünüzün nuru coçuklarınızı bana emanet ettiniz.ılgının sorunlarını ve çözüm yollarını en iyi bilenlerdenim,ılgın için eğitim, kültür, sağlık, sosyal, ticari, ekonomi ve teknik alanlarda önemli projelere sahibim,

Sevgili Kardeşlerim,
Demokratik bir yerel yönetim, hiçbir ayrım yapmadan kentte yaşayan insanların tamamına eşit hizmet vermek ve halkın tüm ihtiyaçlarını karşılamak mecburiyetindedir..

Sevgili kardeşlerim,
61.000 bin nüfuslu her an gelişen, değişen ve büyümeye mecbur olan bir ilçede, yıllardır dershanecilik yapıyorum,ne mutlu ki bana yüzlerce öğretmen,avukat,doktor, mühendis,hemşire,ebe,veteriner sahibiyim. Sorun çıkaran değil, çözüm üreten bir yöneticiyim. Ilgına ve ılgın halkına köy ve kasabaları ile birlikte daha iyi hizmet vermek için aday adayınız oldum. Allah nasip eder partim aday gösterir ve başkan olursam Halka hizmet, Hakk’a hizmet düsturu ile hareket edeceğim. Bilgi ve tecrübelerim, hizmet aşkım ve çalışma ahlakımla bunu başaracağım. Yaşadığımız bu güzel kenti, ekip ruhuyla, mahalle meclisleriyle ve hep birlikte yöneteceğiz. Yetkin ve donanımlı ekiplerimizle ılgını’mıza yakışan en doğru ve en iyi hizmetleri üreterek, hayatın önündeki tüm engelleri ortadan kaldıracağız.Birlikte yaşadığımız ılgını’mız tüm güzelliklere layıktır. Aldığımız aile ve teşkilat terbiyesiyle, hiçbir şaibe ve kirliliğe bulaşmadan, alnımız ak olarak bu günlere geldim.Bu güne kadar talip olduğum her işi başardım ve başaramayacağım hiçbir işe de talip olmadım. Birçok projem var, ılgını ve köylerini sokak sokak bilen bir kardeşinizim.
Hesap soran değil, hesap veren Adil ve Şeffaf bir yönetim anlayışımız olacak.İlçemizin problemlerinin kısa sürede nasıl çözüme kavuşturulduğunu göstermek için, Örnek alan değil, örnek alınan bir ılgın için, adayım. ılgın‘da fakir, aç ve açıkta insan kalmayıncaya Kadar çalışacağız. Kimsesiz çocuklar, yaşlılar ve kadınlarımızın en emin sığınağı olacağız. Halkımızın her türlü ihtiyacını karşılayacağız, Gelecek seçimler için değil; gelecek nesiller için çalışacağız.


Sevgili Kardeşlerim,


Öyle Bir kent düşünün ki; Kokusuz, tertemiz bir havası olan, Çevre ve görsel kirliliği problemi bulunmayan, stratejik alanların, modern ve estetik olarak, ekonomik, ticari ve kültürel açıdan en iyi şekilde değerlendirildiği, Sağlıklı ve organik tarımın yapıldığı, yeni ekonomik ve istihdam alanlarının oluşturulduğu, Çöp, çukur ve çamur problemi kalmamış, Kadınların ve gençlerin, sosyal, siyasi ve ekonomik hayata aktif olarak katıldığı, Çocukların, yaz – kış oyun alanlarında eğlenceli vakit geçirdiği,  İmar, mülkiyet ve tapu problemleri halledilmiş, Kentsel Dönüşüm ve Yeni toplu konut alanları açılımıyla modern ve sağlıklı konut problemi kalmamış, Yeni ticaret merkezleri ve sanayi alanlarıyla, sanayi ve ticaretini daha da geliştirmiş, Tarihi problemlerini, tarihe gömmüş, Terminalinin, alışveriş merkezlerinin, gençlik kamplarının, mesire, piknik ve dinlenme alanlarının, aşevlerinin, kadın sığınma evlerinin, çocuk kulüplerinin, Dijital kent kütüphanelerinin, kendi kendine yeten, yaşanabilir, kaliteli, huzur veren, marka ve örnek bir kent.
Sevgili Kardeşlerim,
İşte Bu düşünce ve hayallerinizi birlikte gerçekleştirmeye sizleri davet ediyorum.Sizlerin sevgisini, hoşnutluğunu, duasını kazanmak ve gurur kaynağız olmak için, MHP Belediye Başkan Aday adayı olarak huzurunuzdayım. MHP ılgın ilçe teşkilatı ve biz MHP liler olarak bu seçimlerden zaferle çıkabilecek inanca, cesarete, azme ve çalışkanlığa sahibiz.
Çalmadığımız kapı, elini sıkmadığımız, halini ve hatırını sormadığımız, derdini dinlemediğimiz insan bırakmayacağız.
İnşallah, birlik ve beraberlik içinde İnançla, azimle ve kararlılıkla çalışarak, % 100 zafere ulaşacağız.
Teşkilatın içinden, teşkilat terbiyesiyle büyüyerek bu günlere geldim. İçinizden biriyim, ben sizim, siz bensiniz, hepimiz biriz, biz birbirimizin kıymetini biliriz. Allah birliğimizi ve dirliğimizi daim eylesin. İçiniz rahat olsun, değişim, gelişim ve umudun temsilcisi olarak, Birlikte başaracağız ve % 100 kazanacağız.

Sözlerimi bitirirken Hepinizi sevgi ve hürmetlerimle ayrı ayrı selamlıyorum, Allah yar ve yardımcımız olsun,
Hepinizi Allah’a emanet ediyorum.
Sağ olun, var olun.

Ve şunu asla aklınızdan çıkarmayın,
Birlikte başaracağız Nuri bey veya ben ama % 100 kazanacağız.

SAYGILARIMLA.


Mustafa TOPSAKAL


 

Bu haber 1558 kez okundu.
Politika - 5:45 pm A A
BENZER HABERLER