11° Parçalı bulutlu

Flaş Flaş Flaş Ilgın’da yerel seçimler partileri ateşlendirdi

Politika - Temmuz 5, 2013 9:06 am A A

Ilgın MHP İlçe Başkanlığı Basın Açıklaması

Ilgın MHP İlçe Başkanlığı “01.07.2013 tarihinde Chp ilçe Teşkilatının Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur Şeklindeki Ilgın HakHaber de yer alan habere istinaden Mhp Ilgın İlçe Teşkilatı bir basın açıklaması yapma gereği duymuştur.

Milliyetçi Hareket Partisinden aday adaylığını açıklayan Mustafa Topsakal Bey’in açıklamasında kullandığı “kendisinin aday olmadığını fakat cemaatler, sol grup,eski demokratlar, partiler üssü bir istek ve partisinin ilçe yönetiminden bazı isimlerin kendisini aday olarak görmek istedikleri için her gün kendisini ziyaret ettikleri“şeklindeki basın açıklamasına karşı Chp Ilgın İlçe Teşkilatının Mhp-Chp gibi algılaması Chp İlçe Teşkilatına ve Chp ye gönül vermiş insanlara bir saygısızlık olarak düşünülmesi Mhp Ilgın İlçe Teşkilatını üzmüştür.

Milliyetçi Hareket Partisi Ilgın İlçeTeşkilatı 2009 yerel seçimlerinden bu güne kadar Ilgındaki tüm parti Teşkilatlarıyla ilkeli ve seviyeli bir birliktelik görüntüsü sergilemiştir.Bu Mart 2014 seçimlerine ve daha sonraki seçimlerde de aynı seviyeli siyaset ,dostluk ve muhabbetle devam edecektir.

Bu dönemde siyasi partilerin adayları,aday adayları elbette olacaktır.Adayların kimileri siyasetin içinden,kimileride siyasetin dışından,partili ,partisiz,teşkilatlarının,partisinin haberi dışında adaylığını açıklayanlar bile olacaktır.

Bu arkadaşlara Ilgın İlçe Teşkilatı  olarak tavsiyemiz bir hevesle, siyasi acemilikle yapılan açıklamalarda kişilere,siyasi partilere saygı çerçevesinde yapılmasını,bu açıklamaların dönüşü olmayan bir yola da girilebileceğini bilmelerini isteriz.Yani kıssadan hisse bir kuyuya taş atıp 40 akıllıyı uğraştırmasınlar.

Mhp İlçe Teşkilatında ve Chp ilçe teşkilatında 41 akılı insan olduğunu bu tür açıklamaların üstesinden gelebileceğimizi belirtir, kamuoyuna saygıyla sunarız.

 

Milliyetçi Hareket Partisi

 

Ilgın İlçe Teşkilatı

 

IHH

Bu haber 1360 kez okundu.
Politika - 9:06 am A A
BENZER HABERLER