Dolar : Alış : 8.2867 / Satış : 8.3016
Euro : Alış : 10.0727 / Satış : 10.0909
ŞEHR-İ ŞİFA ILGIN'IN DÜNYAYA AÇILAN PENCERESİNE HOŞ GELDİNİZ.
HAVA DURUMU
hava durumu

konya26°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 22 Kategoride 3412 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Cansuyu Derneği, Ilgın Temsilciliği Ramazan’da da yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak

15 Nisan 2021 - 298 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ilgın Gündemi»Cansuyu Derneği, Ilgın Temsilciliği Ramazan’da da yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak
Cansuyu Derneği, Ilgın Temsilciliği Ramazan’da da yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak

Cansuyu Derneği Ilgın Temsilciliği, hayırseverlerden gelen bağış ve kumanya yardımlarını Ramazan ayında muhtaçlara ulaştırmaya devam edecek.

Cansuyu Ilgın Temsilcisi Özcan Kuyucu tarafından yapılan açıklamaya göre, dernek, mazlum, mağdur ve muhtaçlara yardım ulaştırmayı sürdürüyor.

Bu ramazanda, pandemi sebebiyle yardımlarının büyük çoğunluğunu Türkiye geneline ve Konya’mız ile ilçemize tahsis eden dernek, yurt dışında ise Filistin, Arakan, Yemen gibi kriz bölgelerini önceleyerek, dünyanın en fakir ülkelerine yardımlarını ulaştıracak.

Dernek, hayırsever vatandaşların yardımlarını bu ramazanda da hayırseverler ve muhtaçlar arasında sevgi ve hoşgörü ortamı oluşturarak, toplumsal birlik ve beraberliğe katkı sağlayacak.

Ramazanda yapılacak organizasyonlarla vatandaşların yanında olmayı amaçlayan dernek, hayırseverlerden gelen bağış ve kumanya yardımıyla muhtaçların sofralarına zenginlik katacak, yurt çapında gıda kolileri dağıtacak.

Cansuyu Derneği Ilgın Temsilcisi Özcan Kuyucu, ramazanda hayırsever vatandaşların yaptığı bağışları, fitreleri, zekatları muhtaçlara ulaştırmaya devam ettiklerini belirtti.

Ramazanın bereketini birlik ve beraberlik içerisinde yaşayacaklarını kaydeden Kuyucu, “Tüm dünya gibi ülkemizi de etkisi altına alan pandemi dolayısıyla uzun süredir olağanüstü bir zamandan geçiyoruz. Bu yüzden yurt içi ve ilçe geneline yardımlarımızı önceliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Vatandaşlar, “www.cansuyu.org.tr” internet sitesinden, ilgili banka hesap numaralarına “EFT/havale” yoluyla, dernek temsilcisi olarak bizzat bana 0537 399 35 95 nolu telefonumdan veya “444 66 39” numaralı telefon numarasından bilgi alarak, bağışlarını yapabilecek.

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar