24° Parçalı az bulutlu

Belediye Başkanı Karahan, esnafla bir araya gelmeye devam ediyor.

Ilgın Gündemi - Mart 7, 2017 2:07 pm A A

 Ilgın Belediye Başkanı Mehmet Karahan, her hafta esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinlemeye ve çözüm üretmeye devam ediyor.

Belediye Başkanı Karahan, bu haftaki ziyaretini otogar ve civarındaki esnafa gerçekleştirdi. Karahan ziyarette gazetecilere yaptığı açıklamada, esnaf ve vatandaşların talep ve önerileri çerçevesinde hizmet vermeye devam ettiklerini belirtti.

Görev süresinde her zaman halkın içinde olmaya gayret gösterdiğini belirten Karahan, esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinlediğini ve çözüme kavuşturmak için çalıştığını aktararak şunları kaydetti:

Güzel Ilgın’ımızın, güzel halkına her daim vakit ayırmamız ve vatandaşlarımızın dertleriyle, sıkıntılarıyla ilgilenmemiz gerekir bilinciyle bugün esnaflarımızla yine bir aradaydık. Bütün esnaflarımızı tek tek ziyaret etmeye çalışıyorum. İkram ettikleri bir bardak çayla samimiyet yüklü sohbetlerine ortak olmaya gayret ediyorum. Rabbim, alın teriyle çalışıp sofrasına helal lokma götüren bütün esnaflarımıza bol kazançlar nasip etsin inşallah” dedi.

Otogar esnafı sadece seçim sürecinde değil, her zaman esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinleyerek çözüm üreten Başkan Karahan’a teşekkür etti. 

Başkan Karahan, ziyaretlerin ardından otogarda bulunan Ilgın Belediyesine ait Aş Evi’nde denetim yaptı.

Bu haber 1082 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 2:07 pm A A
BENZER HABERLER