Açık

Başkan Karahan muhtarlarla buluştu

Ilgın Gündemi - Ocak 25, 2017 11:54 am A A

Ilgın Belediye Başkanı Mehmet Karahan, muhtarlarla bir araya geldi.

Ilgın Belediye Başkanı Mehmet Karahan mahalle muhtarı ile Ilgın Belediyesine ait Sahib Ata Termel Otel’de bir araya geldi.

Başkan Mehmet Karahan, “Ilgın Kaplıcaları yeni süreçte eko turizmin gözbebeği ve çekim merkezi haline gelecek” dedi.

Ilgın’ın ufkunun çok açık olduğunu, yatırımcıların gelecekle ilgili hiçbir çekincesinin olmaması gerektiğinin altını çizen Karahan, şöyle konuştu:

“Ilgın ilçe mahalle muhtarları ile bir araya geldik. Mahallelerimiz sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunarak yapılması gerekenleri istişare ettik. Ilgın Kaplıcalarımızı tanıtmak amacı ile otel konaklama fiyatlarımızda yüzde 50 indirime gittik. Şuan otelimiz yüzde 95 oranında dolu. Yatırımcıların gelecekle ilgili hiçbir çekincesi olmasın. Ilgın’ın kaplıcada cazibe merkezi olmasını istiyoruz. Allah’ın izni ile Ilgın’ın önü açık. Bizler de gelecek hedeflerine hazırlamaya çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz birçok yeni hizmet var. Daha birçok yatırım daha inşallah ilçemize en yakın zamanda gelecek. Kültür ve Gençlik Merkezi, 6 mahallemize halı saha, taşkın önleme projesi bunlar sadece devam eden projelerimizden bazıları. Ilgın’ı hak ettiği yere taşımaya yönelik çalışmalarımız sürüyor. Programa katılan mahalle muhtarlarımıza teşekkür ederim.”

Toplantıya, ilçe Muhtarlar Derneği Başkanı  Yusuf Bayram, Ziraat Odası Başkanı Selamet Demir ve Mahalle muhtarları katıldı.

 

Bu haber 1032 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 11:54 am A A
BENZER HABERLER