Parçalı az bulutlu

AGD ılgın İlçe divan toplantısını yaptı

Ilgın Gündemi - Aralık 24, 2012 2:22 pm A A

Anadolu Gençlik Derneği Ilgın Temsilciliğinin düzenlemiş olduğu genişletilmiş ilçe divan toplantısı lale düğün salonunda Pazar günü gerçekleştirildi.

Pazar günü sabah saat 09.00 da başlayan programa Anadolu Gençlik Derneği Ilgın Temsilciliğinde görev yapan yaklaşık olarak 100 genç ve ilçe yönetimi tam kadro katıldılar. Divan toplantısı açılışı Kur’a-nı kerim tilaveti ile başladı. Divan oluşumunun ardından selamlama konuşmasını ise Ilgın ilçe temsilcisi Mazhar TURGUT gerçekleştirdi. Anadolu Gençlik Derneği Konya şubesinden katılan misafir konuşmacının sunumunun ardından gençlik ve bu gün adlı sinevizyon gösterisi sunuldu. Anadolu Gençlik Derneği Konya şubesi eğitim başkanının teşkilat eğitimi sunumu ile devam eden program öğle namazına verilen arayla devam etti.

Öğle namazını cemaatle eda eden gençlik programın sonunda dilek ve temennilerde bulunarak yemeğe geçti. Yemekte ise gençlere kuzu kebabı ikram edildi. Gençler açısından maneviyatın çöktüğü günümüzde programın çok verimli olduğunu dile getiren Anadolu Gençlik Derneği Ilgın temsilciliği orta öğretim başkanı “Yunus Emre ÖZCAN programlarını sürekli hale getireceklerini ifade etti ve ekledi 31 aralık gecesi Ilgın’da kültür sarayında kutlanacak olan Mekke’nin Fethi ve gençlik gecesine tüm din kardeşlerimizi davet ederiz dedi.Ayrıca programa katılımın ücretsiz olduğunu da hatırlattı.”IHH

Bu haber 1645 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 2:22 pm A A
BENZER HABERLER