Kapalı

AKP’den belediye başkanlığına kim aday

Politika - Haziran 14, 2013 6:31 pm A A

     Ilgın’da çarşı ve pazarda artık seçim konuşulmaya başladı. Gün gittikçe seçim yaklaştı. Sizde duymuşsunuzdur belli isimler Adalet ve kalkınma partisinden aday olacağı yönündeki söylentileri.  Adalet ve kalkınma partisi Ilgın ilçe yönetiminden de bazı isimlerin aday adaylığına başvuracağı söylenmekte. Bu isimlerden en öne çıkan isim ise Av. Murat İNAN

 

    Şu anda Adalet ve Kalkınma Partisi Ilgın ilçe yönetiminde ilçe başkan yardımcısı olarak görev yapan Av. Murat İNAN siyaset akademisine de katılmış ve başarıyla tamamlamış durumda.  Av. Murat İNAN’ın adaylık konusunda ise ilçe yönetim kurulunun tam desteğini aldığı ifade edilmekte. 

 

      Av. Murat İNAN’ın Ankara’yla bağlarının çok güçlü olması partisinin grup toplantılarına katılması ve Konya Milletvekilleri ile hep iç içe olması da bu dedikoduları kuvvetlendirmekte.  Kısa sürede Ilgın halkının takdir ve sevgisini kazanan Av. Murat İNAN’ın yine değişen yerel yönetimler yasası ile kasaba ve köylerin oy kullanacak olması ve kendisinin Ilgın’ın köklü ve esnaf bir ailesinin üyesi olması, Hukukçu olması,  Ayrıca siyasete yeni girdiği için yıpranmamış olması hep kendisine artılar kazandırarak adaylığını güçlendirmekte.  Bakalım seçimlere 10 ay kala daha neler değişecek kimler aday adaylığını açıklayarak temayül yoklamalarında destek isteyecek yarışacak göreceğiz.

 

Avukat Murat İNAN’ın özgeçmişi:

 

Ilgın’da 1980 yılında dünyaya gelen Av. Murat İNAN ilk, orta ve lise eğitimini Ilgın’da tamamladı. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mevzunu olan İNAN evli ve halen ilçemizde avukatlık yapmakta.

IHH

Bu haber 1366 kez okundu.
Politika - 6:31 pm A A
BENZER HABERLER