-2° Az bulutlu

AK Parti’den Hak Haber’e ziyaret

Ilgın Gündemi - Mart 10, 2017 12:05 pm A A

AK Parti Ilgın İlçe Başkanlığı Cumhurbaşkanlığı Sistemi Halk Oylaması için saha çalışmalarına başladı.Bu kapsamda ziyaretlere başlayan AK Parti Ilgın Teşkilatı www.ilginhakhaber’i ziyaret etti.

AK Parti Ilgın İlçe Başkanı Ali Erten,  Belediye Başkanı Mehmet Karnahan, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Mehmet İlbay, İlhan Öz, Yakup Çiçek, Ramazan Yağcı, Belediye Meclis Üyeleri ve Gençlik Kolları Üyeleri Hak Haber’i ziyaret ederek referandum çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

“REFERANDUMU ÖNEMSİYORUZ”

‘Son karar milletindir’  diyen İlçe Başkanı Ali Erten, ‘Karar milletin, Biz TBMM’de 330 oyun üzerinde bir oyla halk oylamasını halkın önüne getirdik. Son kararı millet söyleyecek. Milletin söyleyeceği kararın başımızın üzerinde yeri vardır. Ben inanıyorum ki; bu halk oylamasında çok büyük bir EVET’le inşallah ülkemizin önü açılacaktır. 2023 hedefleri için, bölgesinde güçlü bir Türkiye için bu referandumu çok çok önemsiyoruz” dedi.

 

“GECE GÜNDÜZ SAHADAYIZ”

Belediye Başkanı Mehmet Karahan ise, “ Cumhurbaşkanlığı halk oylaması için start verdik. 16 Nisan’a kadar gece gündüz sahadayız. Biz ülkemiz için vatanımız bayrağımız için en iyisini ve en doğrusunu yapmaya çalışmış insanlar olarak ‘EVET’ diyoruz” şeklinde konuştu.

Site yönetimi adına ziyaretten duyduğumuz memnuniyeti ifade ederek,  AK Parti Ilgın Teşkilatı’na çalışmalarında başarılar diyerek ilçemizin tanıtımı noktasında her türlü desteğe hazırız taahhüdünde bulunduk.

Bu haber 1155 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 12:05 pm A A
BENZER HABERLER