16° Kapalı

Adese Ilgın’da 2. Şubesini Dualarla Açtı

Ilgın Gündemi - Aralık 22, 2013 2:34 pm A A

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, mevcut marketlerini yenilerken yeni mağazalarla da büyümesini sürdürüyor.

Adese Ilgın’da 2. Şubesini 20 Aralık 2013 Cuma günü Cuma namazı çıkışında dualarla açılışını gerçekleştirdi.

Kaplıca Diyarı Ilgın’a hizmet edecek olan adesenin 2. Şubesine Ilıca ismi verildi.

Camiatik Mahallesinde semt pazarı yanında açılışı gerçekleştirilen adesede açılışa özel indirim ve fırsatlar Ilgın’lılara özel sunuldu.
Açılışa Ilgın Kaymakamı Yücel GEMİCİ, Ilgın Belediye Başkanı H. İbrahim ORAL, Ilgın Müftüsü Şükür AKTOPRAK başta olmak üzere daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış konuşmasını Ilgın Kaymakamı Yücel Gemici gerçekleştirdi. Konuşmasında Şehrimizde Adese şirketler grubunun 2. Alış veriş merkezini açıyoruz. Bu açılış şehrimizdeki ticari sirkülasyon, ticari hareketliliğin ne kadar iyi olduğunun bir göstergesidir. Ben adese çalışanlarını ve adese yetkililerini tebrik ediyorum ayrıca bu firmanın şehrimize hayırlı uğurlu olmasını, bol kazanmasını ve şehrimize hareket getirmesini temenni ediyorum dedi.

Açılış Ilgın Müftüsü Şükür AKTOPRAK’ın duasının ardında gerçekleştirildi. Kurdeleyi Ilgın Kaymakamı Yücel GEMİCİ, Ilgın Belediye Başkanı H. İbrahim ORAL, Ilgın Müftüsü Şükür AKTOPRAK ve şirket Genel Müdürü Sıtkı ERBEN kesti.

Açılışa özel indirimler Ilgın’lılar tarafından büyük ilgi gördü

Açılışa özel indirimler nedeniyle katılım çok yoğundu. Diğer tüm Adese’lerde geçerli olan kampanyalara ek olarak açılışa özel indirimlerin sunulduğu açılış, Ilgın halkı tarafından büyük ilgiyle karşılandı.IHH

Bu haber 2117 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 2:34 pm A A
BENZER HABERLER