-0° Parçalı bulutlu

2014 seçimlerinde Ilgın halkına demokrasi bayramı

Cumhuriyet Halk Partisi
Ilgın Gündemi - Ağustos 12, 2013 10:28 am A A

Ilgın İlçe Başkanlığı Bayramlaşma töreni ilçe başkanlığı binasında 3. gün gerçekleştirildi.

Düzenlenen bayramlaşma programında konuşma yapan İlçe Başkanı Mustafa KOZAN 2014 seçimlerinde Ilgın halkına demokrasi bayramı hediye edeceklerini ifade ederek konuşmasına şöyle devam etti “Bayramlaşma programı nedeniyle bugün yeniden bir araya gelmenin mutluluğu ile hepinizi sevgi ve saygılarımla selamlıyor, en içten duygularımla bayramınızı kutluyorum. Bayramlar saygı, sevgi ve kardeşlik duygularının paylaşıldığı, kırgınlık ve kavgaların geride bırakıldığı günlerdir.
biz sosyal demokratların aslında dünyaya bakışı da budur. Bizler tüm dünyada barış olsun, tüm dünyada sevgi ve kardeşlik egemen olsun, insan insana kulluk etmesin diye mücadele veren bir ideolojinin mensuplarıyız. Yurtta barış dünyada barış diyen bir liderin yolunda ilerliyoruz.
Bizler geçmişte, kin ve nefret duygularının sevgiye dönüşmesini heyecanla izlerdik. Eş, dost, akraba ve komşuların buluşmasını bayram sevinci olarak yaşardık. Gün oldu arar olduk böylesi günleri ‘nerede o eski bayramlar’ der olduk. Ancak görünen o ki bugünleri de yarın arayacağız.
Kozan, burada yaptığı konuşmada, CHP ilçe teşkilatı olarak eski ve yeni yöneticilerin birlik ve beraberlik içinde tek vücut olduğunu söyledi.
Yerel seçimlerde bu birlik ve beraberlik ruhu içinde, ılgın için en iyi adayı belirleyeceklerini anlatan Kozan,
2014’ün Mart ayında halkımıza yeni bir bayram ‘DEMOKRASİ BAYRAMI’ armağan edeceğimize olan inancımla şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına saygılarımı sunuyor ve tüm halkımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.
IHH
Bu haber 1170 kez okundu.
Ilgın Gündemi - 10:28 am A A
BENZER HABERLER