Dolar : Alış : 6.8059 / Satış : 6.8181
Euro : Alış : 7.5724 / Satış : 7.5861
ŞEHR-İ ŞİFA ILGIN'IN DÜNYAYA AÇILAN PENCERESİNE HOŞ GELDİNİZ.
HAVA DURUMU
hava durumu

konya20°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 22 Kategoride 3220 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ticaret Odası Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi.

20 Nisan 2019 - 1.239 kez okunmuş
Ana Sayfa » Eğitim»Ticaret Odası Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi.
Ticaret Odası Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi.

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Medeniyet Okulu Projesi kapsamında 31 ilçedeki ortaokullara yönelik düzenlediği “Haydi Bil Bakalım” isimli bilgi yarışmasının finalinde birinci olan  Ilgın 75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu’nun başarılı öğrencileri Ticaret Odası tarafından verilen çeşitli hediyeler ile ödüllendirildi.

Ilgın’da başarılı öğrencileri teşvik etmek amacıyla ödüllendirdiklerini ifade eden Ilgın Ticaret Odası Başkanı Vehbi ÖZLEN; “Başarılı gençlerimizin yetişmesinde büyük emekleri olan milli eğitim teşkilatını, okul müdürümüzü ve öğretmenlerimizi kutluyorum ve teşekkür ediyorum. Ülkemizin kalkınması ve gelişmiş ülkeler seviyesine yükselmesi gençlerimizin ve girişimcilerimizin başarısına bağlıdır. Eğitimin önemini benimsemiş bir kurum olarak her zaman başarılı öğrencilerimizi teşvik etmeye gayret gösteriyoruz. İlçemize bu gururu yaşatan ve bu başarıda büyük emekleri olan öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve okul yöneticilerimizi tebrik ederiz.” dedi.

Ilgın 75.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Cemal ORMANCI ve öğretmenlerine de başarılarından dolayı ziyaretin anısına Ticaret Odası Başkanı Vehbi ÖZLEN ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat GEZİ çini tabak hediye ettiler. Okul Müdürü Cemal ORMANCI ; “Verdiğimiz emeklerin karşılığını görmek biz eğitimciler için en büyük hediye ve gurur vesilesi olmaktadır. Bizlerin mutluluğunu paylaştıkları için Ticaret Odası’na, ayrıca göstermiş olduğu hassasiyet için Başkan Vehbi ÖZLEN’ e ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat GEZİ’ ye teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar