Dolar : Alış : 7.5096 / Satış : 7.5231
Euro : Alış : 8.9643 / Satış : 8.9804
ŞEHR-İ ŞİFA ILGIN'IN DÜNYAYA AÇILAN PENCERESİNE HOŞ GELDİNİZ.
HAVA DURUMU
hava durumu

konya11°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 22 Kategoride 3390 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP Ilgın’dan, “ayıptır yazıktır, günahtır, yeter yahu yeter”

09 Aralık 2020 - 619 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi»CHP Ilgın’dan, “ayıptır yazıktır, günahtır, yeter yahu yeter”
CHP Ilgın’dan, “ayıptır yazıktır, günahtır, yeter yahu yeter”

CHP Ilgın İlçe Başkanı Mustafa Kozan bir basın açıklaması yayımladı

Kozan, açıklamasında şunları kaydetti;

“Resmi Gazetede yayımlanan karara göre, elektrik dağıtım şirketlerinin temsil, ağırlama giderleri, üye oldukları derneklere ödedikleri aidatlar, verdikleri ilanların giderleri elektrik faturalarına yansıtılacak!

Elektrik şirketlerin yapacağı denetim, danışmanlık ve müşavirlik giderleri, dava, mahkeme, avukatlık, icra ve arabuluculuk giderleri, noter harcamaları gibi işletme giderleri yüzde 7 artırılarak fatura hesabına dahil edilecek. Ayıptır yazıktır günahtır, yeter yahu yeter, bir utanma arlanma olur bu kadarda vatandaşa yüklenilmez.

Bunun adı yandaşa ilave ek gelirdir, milletin bilmem neresine küfredenlerin vergi borçlarını silin, faturayı millete yükleyin, hastane, köprü gibi hasta sayısına göre hastane yaptırın, gelmeyen hastanın parasını vatandaş ödesin, geçmeyen aracın parasını biz ödeyelim, olmadı elektrik şirketlerinin, icra, avukatlık masrafı, arabulucuk, noter gibi masrafları da şirket elektrik faturasına ilave etsin. Allah’tan korkun yav tamam artık kuldan utanmanız kalmadı da, Allah’tan bari korkun… “

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar