Dolar : Alış : 5.3611 / Satış : 5.3708
Euro : Alış : 6.0997 / Satış : 6.1107
HAVA DURUMU
hava durumu

konya9°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 22 Kategoride 2726 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkan Özlen’den Kutlama

12 Temmuz 2018 - 447 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ilgın Gündemi»Başkan Özlen’den Kutlama
Başkan Özlen’den Kutlama

Ilgın Ticaret Odası Başkanı Vehbi ÖZLEN, Yeni Sistemin İlk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat OKTAY ve Kabine Üyelerini Kutladı.

Vehbi ÖZLEN, yaptığı yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin hayırlı olmasını dileyerek, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Başkanlığında kurulan hükümetimizi kutluyor, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Fuat Oktay ve kabinede görev alan tüm bakanlarımıza başarılar diliyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile birlikte işlevini kaybetmiş kurumların ve bürokratik engellerin ortadan kalkacağını vurgulayan Başkan Vehbi ÖZLEN, “İnanıyorum ki daha etkin ve verimli bir devlet yapısının ortaya çıkmasıyla birlikte reel sektörün de önü açılacaktır” dedi.

Milletin ortak iradesiyle yürürlüğe giren Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin Türkiye’yi daha aydınlık bir geleceğe taşıyacağını ifade eden Vehbi ÖZLEN, şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ciddi bir değişim ve reform süreci başladı. Bu süreçte sorunlarımızı hızla çözüp ülkemizin refahı için el ele, gönül gönüle, birlik ve beraberlik içinde aydınlık geleceğimize doğru yürüyeceğiz.

Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliğinde iş dünyası kökenli ve icracı isimlerden oluşan yeni hükümetimizle büyük Türkiye’nin inşası başlayacaktır.

Milletin iradesiyle kabul edilen Cumhurbaşkanlığı yönetim sisteminin fiilen başlaması ülkemizdeki istikrarı ve güveni daha da güçlendirecektir.

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar